Dostępność produktów i czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Staramy się informować o rozpoczęciu każdego następnego etapu realizacji zlecenia.

Dostępność produktów i czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane licząc od momentu wpłynięcia Państwa zamówienia i określenia metody płatności: od 24 godzin przy towarze dostępnym i płatności za pobraniem do kilku, czasami nawet kilkunastu dni czy kilku tygodni (w przypadku produktów niedostępnych w naszym magazynie lub w magazynach producentów).

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że w natłoku zamówień nie zdążymy zaktualizować informacji dotyczących dostępności asortymentu. W przypadku chęci dokładniejszej weryfikacji aktualnej dostępności towaru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zamówienia wysyłkowe nadajemy firmą kurierską DPD. Towar wysłany w ten sposób dociera do Państwa zazwyczaj na drugi dzień roboczy po nadaniu przesyłki.

Uwaga!

Staramy się utrzymywać w stałej dostępności najbardziej popularne narzędzia z oferty kooperujących z nami producentów. Niestety aktualnie występują na rynku duże problemy produkcyjno-logistyczne, które wpływają na stany magazynowe naszych dostawców, a co za tym idzie na bieżącą ofertę poszczególnych punktów handlowych. Za wszelkie niedogodności wynikające z braków magazynowych oraz długiego czasu oczekiwania w imieniu producentów i swoim przepraszamy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl